Klub Martini
“Wybrzeże szpiegów. Seria Klub Martini. Tom 1”. Nowa powieść szpiegowska Tess Gerritsen

“Wybrzeże szpiegów. Seria Klub Martini. Tom 1”. Nowa powieść szpiegowska Tess Gerritsen

Tess Gerritsen znana jest z niesamowitych thrillerów o tematyce medycznej, które były w stanie sprawić, że nawet najwierniejszym fanom gatunku zjeżył się włos na głowie. Teraz ta amerykańska autorka postanowiła powrócić do swoich czytelników z zupełnie nową propozycją. Czego można się spodziewać po jej najnowszej powieści? O czym opowiada? Przedstawiam fabułę książki pt. “Wybrzeże szpiegów. Seria Klub Martini. Tom 1“.

Czas na nowe życie

Maggie Bird jeszcze jakiś czas temu, że praca w CIA stanowiła sens jej życia. Doskonale odnajdywała się na stanowisku szpiega, który musiał poradzić sobie z wieloma trudnymi misjami. Tylko że ta ostatnia misja nie poszła tak, jak początkowo planowała. Zakończyła się ona wielką tragedią, która miała ogromny wpływ na jej dalsze kroki. Maggie miała już dość ryzyka. Zamknęła swoje sprawy zawodowe i postanowiła rozpocząć nowe życie. Zamieszkała w malutkim Purity na fermie.

Nikt nie zapomina

Tylko że duchy z przeszłości postanowiły przypomnieć Maggie o sobie. Zrobiły to w bardzo okrutny sposób – pozostawiając na podjeździe kobiety zwłoki. Była szpieg nie może w to uwierzyć. Jednak nie zamierza się poddać. W tym celu wzywa na pomoc swoich dawnych kolegów, którzy tak jak ona nie są już na służbie. Co więcej, stworzyli oni Klub Martini. Czym się zajmują? Czy będą w stanie pomóc swojej koleżance?

Wciągająca opowieść o mrocznych sekretach – recenzja bestsellerowej powieści Tess Gerritsen, “Wybrzeże szpiegów”

“Wybrzeże szpiegów. Seria Klub Martini. Tom 1” to kolejny sukces autorki bestsellerowych powieści Tess Gerritsen. Jej talent do snucia intrygujących historii i kreowania postaci, które trafiają w serca czytelników, jest niezaprzeczalny. Ta powieść to idealna propozycja dla miłośników gatunku szpiegowskiego oraz tych, którzy lubią dobrą dawkę napięcia i zagadek.

Gerritsen potrafi zaskakiwać swoich czytelników i wciąga ich w świat pełen niebezpieczeństw. Jej płynny styl pisania sprawia, że lektura staje się prawdziwą przyjemnością. “Wybrzeże szpiegów” to książka, która na pewno dostarczy wielu emocji i zapewni niezapomniane chwile podczas czytania.

Podsumowując, powieść “Wybrzeże szpiegów. Seria Klub Martini. Tom 1” Tess Gerritsen to historia pełna zagadek i intryg. Mistrzowsko splatająca różne wątki autorka potrafi trzymać czytelnika w napięciu do ostatniej strony. Ciekawa fabuła oraz wiarygodnie przedstawieni bohaterowie sprawiają, że ta książka zasługuje na szczególne uznanie wśród fanów powieści szpiegowskich. Gorąco polecam “Wybrzeże szpiegów” każdemu, kto lubi wciągające historie o mrocznych sekretach i niebezpiecznych tajemnicach.