Klub Martini
“Wybrzeże szpiegów. Seria Klub Martini. Tom 1”. Szpiegowska opowieść dla każdego

“Wybrzeże szpiegów. Seria Klub Martini. Tom 1”. Szpiegowska opowieść dla każdego

Tess Gerritsen to jedna z najbardziej znanych współczesnych autorek. Ma na swoim koncie wiele znakomitych opowieści, w tym m.in. “Ciało”, “Wysłuchaj mnie”, “Bez odwrotu” czy “Śladem zbrodni”. Sławę zawdzięcza jednak swojej serii, której główną bohaterką jest detektyw Jane Rizzoli. Czas na to, aby poznać jej kolejną książkę, która daje nadzieję na zupełnie nową serię przygód. Oto “Wybrzeże szpiegów. Seria Klub Martini. Tom 1“.

“Wybrzeże szpiegów. Seria Klub Martini. Tom 1”. Szpieg z CIA

Na takim właśnie stanowisku pracowała kiedyś Maggie Bird. Była w swoim fachu całkiem dobra. Aż do momentu, kiedy nadeszła ta akcja. Na jej wspomnienie Maggie przeszywają dreszcze. Był i nadal jest to dla niej prawdziwy koszmar. Na tyle, że bohaterka postanowiła porzucić służbę w CIA i rozpocząć nowe życie. Żeby mogło się to udać, kobieta postanawia wyprowadzić się do maleńkiego miasteczka Purity w stanie Maine, gdzie nikt jej nie zna. Tam znajduje swoje miejsce na farmie, która staje się jej prawdziwym azylem. Wydaje się, że nic nie stoi jej na drodze do szczęścia. Jednak to tylko pozory.

Wspomnienia z przeszłości

Pewnego dnia Maggie znajduje na swoim podjeździe ciało. Kobieta wie, że upominają się duchy z przeszłości. Postanawia się jednak ich pozbyć przy pomocy dawnych kolegów z CIA. Ci, będąc na emeryturze, postanowili stworzyć Klub Martini. Czy ich działania będą w stanie sprawić, że Maggie w końcu będzie mogła żyć spokojnie?

Tess Gerritsen jak zwykle trzyma wszystkich swoich czytelników w napięciu. Autorka, która jest znana z doskonałych thrillerów medycznych, w nowej powieści pokazuje się z zupełnie innej strony. Czytelnicy po przeczytaniu tomu pierwszego nie będą mogli doczekać się kontynuacji.

Podsumowanie

“Wybrzeże szpiegów. Seria Klub Martini. Tom 1” Tess Gerritsen to powieść, która rewelacyjnie łączy w sobie elementy kryminału, thrillera i wątków szpiegowskich. Autorka potrafi zaskoczyć i wciągnąć czytelnika od pierwszych akapitów. Jej piękny styl pisania, dobrze skonstruowane postacie i intrygujące tajemnice sprawiają, że ta książka jest prawdziwym klejnotem dla miłośników gatunku.

Gerritsen udowadnia swoje mistrzostwo w tworzeniu wartkiej akcji i emocjonujących opowieści. “Wybrzeże szpiegów. Seria Klub Martini. Tom 1” to powieść, której nie można przegapić – zagłębiaj się w jej stronach i przeżywaj przygody Maggie, która jeszcze długo nie zazna spokoju!